ראשי   רמי לוי   

 • קטגוריות

 • חיפוש באתר

 • רמי לוי - סניפים ומידע

  רמי לוי - ביטוחים

 • רמי לוי - הרב
  רמי לוי סופר

  "איפה יש באיזור רמי לוי? "

  משפט זה הפך למטבע לשון בשיח הישראלי בשנים האחרונות, בעקבות המהפך שעשה רמי לוי עם רשת הסופרים שפתח וממשיך לפתח ברחבי ישראל. סופר של רמי לוי הוא שם נרדף למחירים טובים, לאיכות, לשירות ולחווית קנייה מיוחדת עבור ציבור הקונים.

  ברחבי הארץ אנשים מחפשים רמי לוי סופר פתוח, על מנת לערות את קניות המזון והמצרכים לבית. בערבי חג ולקראת סופי השבוע, רשת רמי לוי על כל הסופרים והמרכולים שהיא מכילה, מלאה בעשרות אלפי קונים שנהנים מחווית הקניות הייחודית. סניפים ראשיים במרכזי ערים ועוד סניפים נבחרים ברחבי הארץ הופכים את רשת רמי לוי לסופר משתלמת לקהל הקונים הישראלי. רשת המזון הקמעונאית מפעילה רשת רחבה של סופרמרקטים וחנויות נוספות של ביגודף מוצרי תינוקות, הנעלה ועוד במחירים מוזלים. סניף רמי לוי סופר איכותי, אפשר למצוא בנשר שבצפון, סניפים נוספים ממוקמים בירושלים, שילת, מישור אדומים, מבשרת ציון, ר"ג, טבריה, זכרון יעקב ( קניון מול זכרון ), רמי לוי נשר, חיפה ועוד.

  על מנת להינות מסופר של רמי לוי באיזור מגוריכם, אפשר להתעדכן בשעות הפתיחה ובכתובות של סניפי רמי לוי ברחבי הארץ ולבקר ( אולי לראשונה ) ברמי לוי סופר מרקט, על מנת לערוך את הקניות לבית. המוטו של רשת רמי לוי, לתת לצרכן את המחיר הזול ביותר ולאלץ את המתחרים להוריד מחירים על מנת לעמוד בדרישות השוק, גרם לפריסה רחבה של מחירים נוחים, במוצרים שלאו דווקא נכנסים לקטגוריה של קוטג ולחם. השוואה של עיתון גולבס למשל, למוצרי תינוקות, הכתיר סניף של רמי לוי כסופר זול בהשוואה למתחרים הרבים בקטגוריה, סופר פארם, מגה בעיר, ניו פארם ועוד. כלומר, רשת הסופרים של רמי לוי מבטיחה את המחיר הטוב ביותר ומקיימת.

  מאז שנת 1976, עם חנות קטנה בירושלים, דרך סניפים גדולים יותר באזור ירושלים ופיתוח מואץ בשנות התעים ועד היום, עם עשרות חנויות גדולות הרחבי הארץ, רמי לוי סופר משתלם לקניות.

  זה הזמן לעשות קניות? חפשו את רמי לוי – הסופר מרקט הקרוב אליכם. תהנו.

  לרשימת הסניפים המלאה לחצו כאן

  Links:game newswildstar newswildstar blogwildstar newswildstar guidebuy wildstar guidewildstar guidebuy wildstar guidebuy wildstar guidewildstar guidewildstar guidewow game newswildstar guidewow newswildstar guidegame blogwow game bloggame news blognike tn pas chergame blogwildstar blogwow blogmmo game tipsbuy wildstar guidesgame newszentai costumes guideswildstar guideswow guideswildstar gold guidegame blogwow news and guideswildstar guidewildstar gold guidebuy wildstar guides